Newsy:

 • 2
  Sie

  Bytomski sznyt – zabawa fotograficzna

  Dodano: 2017-08-02 Autor: zz

  Stowarzyszenie Piękna Strona Miasta zaprasza na zabawę fotograficzną z wykorzystaniem nieszablonowych szablonów.
 • 1
  Lip

  Poznaj Bytom z przewodnikiem

  Dodano: 2017-06-22 Autor: zz

  Wakacje tuż, tuż, więc już zapowiadamy, że od pierwszej soboty lipca rusza cykl wycieczek „Poznaj Bytom z Przewodnikiem”
 • 28
  Cze

  Happy Crew z nową płytą

  Dodano: 2017-06-28 Autor: zz

  Współpracowali z najlepszymi artystami polskiej sceny muzycznej m.in. Ryszardem Rynkowskim, Mieczysławem Szcześniakiem, Stanisławem Soyką, Grzegorzem Turnauem. Teraz, wywodząca się z Bytomia grupa Happy Crew wydała płytę "A'CAPELLA".
 • 24
  Cze

  Wąskotorówka na torach!

  Dodano: 2017-06-21 Autor: zz

  Wąskotorówka, jedna z największych atrakcji miasta, w wakacje znów rusza na tory.
 • 27
  Mar
  Po odejściu z CSW Kronika jej dotychczasowego dyrektora – Stanisława Rukszy, który od kwietnia 2017 roku prowadzi Trafostację Sztuki w Szczecinie, nową dyrektor programową Kroniki została Agata Cukierska.
 • W związku z przygotowaniami do wystawy poświęconej początkom sportu kwalifikowanego na Kresach Wschodnich, Muzeum Górnośląskie ogłosiło akcję powiększenia zbiorów o przedwojenne pamiątki sportowe z tych terenów.
 • 20
  Lut

  Kasia Moś jedzie na Eurowizję

  Dodano: 2017-02-20 Autor: wa

  Kasia Moś będzie reprezentować Polskę podczas tegorocznej Eurowizji, która odbędzie się 9 maja w Kijowie Podczas polskich eliminacji Kasia Moś głosami telewidzów oraz jury pokonała dziewięciu innych polskich wokalistów. Decydujący o tym wyborze koncert odbył się w sobotę, 18 lutego i był transmitowany w TVP.
 • 175 przedwojennych fotografii górnośląskich kościołów i ich wyposażenia, znajdujących się w zbiorach Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu, zostało udostępnionych w wersji cyfrowej na stronie www.kliszepamieci.pl.
 • 25
  Lis

  Świąteczna płyta MDK nr 1

  Dodano: 2016-11-25 Autor: wa

  Wokaliści i instrumentaliści pracowni muzycznych Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 nagrali nową, świąteczną płytę. 
 • 8
  Lis

  Akademia fotografii w Muzeum Górnośląskim

  Dodano: 2016-11-08 Autor: wa

  Od listopada w Muzeum Górnośląskim realizowany jest cykl spotkań pt. Akademia fotografii prowadzonych przez fotoreportera Arkadiusza Golę. Kierowane są one zwłaszcza do osób zainteresowanych fotografią dokumentalną i reportażową. Poruszane w ich trakcie zagadnienia będą oscylować wokół świadomości tworzenia ilustracji ukazujących zmiany społeczne, demograficzne, gospodarcze...

Pierwsza Poprzednia 1 2 Ostatnia

Wyszukaj:

Archiwum:

Kalendarium: