3
Lip

Wakacyjny, bezpłatny kurs angielskiego dla dzieci

Tagi:
Dodano: 2019-07-03 Autor: xx

Jak spędzić lato w Bytomiu, łącząc przyjemne z pożytecznym? Atrakcyjną propozycją dla najmłodszych jest bezpłatny kurs języka angielskiego w Szkole Języków Obcych Profi-Lingua w Agorze Bytom. Dzieci w atmosferze zabawy nauczą się zwrotów przydatnych podczas wakacji.

W lipcu do Agory Bytom wracają bezpłatne kursy języka angielskiego dla dzieci. Wakacje z językiem angielskim potrwają od końca sierpnia. W bezpłatnych lekcjach mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 4 lat. Zajęcia będą odbywały się w kilku grupach wiekowych: 4-5 lat; 6-7 lat; 8-10 lat; 11-12 lat i 12+. Liczba grup zależy od zainteresowania. Zapisy trwają i są jeszcze wolne miejsca.

Tematyką zajęć są wakacje. Dzieci w atmosferze zabawy nauczą się angielskich słów związanych z latem oraz zwrotów przydatnych podczas zagranicznych wyjazdów. Lekcje poprowadzą lektorzy ze szkoły językowej Profi-Lingua, którzy zaplanowali także aktywności plastyczne.

Każda grupa uczestniczy w dwutygodniowym kursie. Spotka się zatem na 6 lekcjach – w każdym tygodniu 3 razy (w poniedziałki, środy i piątki). Danego dnia lekcje rozpoczynają się o godz. 14.00 i trwają po 60 minut.  Zajęcia odbywają się w szkole Profi-Lingua w Agorze Bytom (piętro 3).

Zapisy na kurs przyjmowane są telefonicznie (726 410 094/096), mailowo (bytom@profi-lingua) lub osobiście w szkole. Organizatorzy przewidują maksymalnie kilkunastoosobowe grupy. Decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnik może skorzystać tylko z jednego dwutygodniowego kursu.

Więcej na: www.agorabytom.pl

Komentarze:

Twoja ocena:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Wyszukaj:

Archiwum:

Kalendarium: