16
Kwi

#LadyDynamite – akcja taneczna w EC Szombierki

Tagi:
Dodano: 2018-04-16 Autor: vv

#LadyDynamite to projekt łączący taniec i muzykę z misją wyzwolenia uśpionej kobiecej energii. Jego celem jest realizacja videoclipu do nowego utworu Karo Glazer „Lady Dynamite” w fascynujących poprzemysłowych wnętrzach Elektrociepłowni Szombierki. W teledysku wystąpią profesjonalne bytomskie tancerki wyłonione podczas castingu oraz  „SUPERBOHATERKI CODZIENNOŚCI, czyli wszystkie kobiety kochające taniec -  bez względu na wiek, figurę, kondycję i profesję.

Projektem dowodzą trzy kobiety: Karo Glazer – wokalistka, kompozytorka, producentka muzyczna i dyrektor kreatywna EC Generator, Anna YOUYA Jujka – charyzmatyczna tancerka i choreografka, jurorka programu „Got to dance!” oraz Olga Czyżykiewicz – popularna reżyserka teledysków, pracująca z czołówką polskich gwiazd (Margaret, Sylwia Grzeszczak, Natasza Urbańska). Do współpracy zaproszeni zostali bytomscy tancerze, najważniejsze bytomskie instytucje kulturalne oraz środowiska kobiece całego regionu.

Nagranie teledysku odbędzie się w dniach 5-6 maja (sobota/niedziela) na terenie EC Szombierki w Bytomiu, przy udziale co najmniej 150 kobiet - roztańczonych i energetycznych jak tytułowy dynamit! Dodatkową atrakcją będą bezpłatne warsztaty tańca z Anną YOUYA Jujką. Zapisy pod adresem mailowym: ladydynamite@ecgenerator.pl

 

CEL, MISJA, INSPIRACJE

Projekt ma wymiar kampanii społecznej, uświadamiającej kobietom, iż każda z nich może stać się #LadyDynamite!

#LadyDynamite to zdecydowana kobieta, która wie czego chce!  Jest aktywna i świadoma siebie. Lubi się bawić i być w ciągłym ruchu. Taniec wyzwala jej wewnętrzną energię. To kobieta, która bierze los w swoje ręce, by stać się SUPERBOHATERKĄ CODZIENNOŚCI.

#LadyDynamite, to także hołd dla energii, wyzwolonej przez wyjątkową Ślązaczkę, Joannę Gryzik von Schomberg Godula. Fundatorka EC Szombierki, przedsiębiorczyni, żona i matka, filantropka – jest symbolem idei projektu, nowoczesną kobietą w dawnych czasach, Śląskim Kopciuszkiem i Pierwszą Lady Dynamite w jednej osobie. Energetyzuje kobiecością trwającą przez wieki.

#LadyDynamite to wreszcie akcja, podczas której taniec znowu zawładnie Bytomiem i wypełni mur. Elektrociepłowni Szombierki. Pprzypomni, że miasto było, jest i będzie śląską mekką tańca. Warsztaty i finalny udział w scenach tanecznych jest zaproszeniem Bytomian do akcji, szansą na dużą dozę wspólnej zabawy i faktyczny powód do dumy z uzyskanej jakości.  

ORGANIZATOR: Musicoholic Production oraz EC Generator - EC Szombierki

 

Komentarze:

Twoja ocena:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Wyszukaj:

Archiwum:

Kalendarium: