17
Paź

Reporterskim okiem fotografa – konkurs

Tagi:
Dodano: 2017-09-05 Autor: zz

Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Wojciecha Korfantego w Bytomiu zaprasza po raz czwarty do udziału w otwartym konkursie fotograficznym. Po detalach architektonicznych bytomskich kamienic, ekspresji i harmonii życia miasta oraz „bytomskich klimatach” przyszła pora na utrwalenie na fotografii historii związanej z Bytomiem. Organizatorzy, podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, liczą na zainteresowanie konkursem i zachęcają bytomian i sympatyków miasta do fotografowania ciekawych, wyjątkowych wydarzeń.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 17 października 2017 roku podczas wernisażu, który odbędzie się w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7. Pokonkursową wystawę będzie można oglądać do 30 października  br.

Wydarzeniem towarzyszącym wystawie fotografii będzie prezentacja prac artystek z koła plastycznego działającego na Bytomskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku.
Na uczestników wernisażu czeka muzyczna niespodzianka – występ młodych artystów z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. F. Chopina w Bytomiu.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej organizatora www.cku.bytom.pl.

Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody ufundowane przez partnerów i sponsorów konkursu.

Komentarze:

Twoja ocena:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Wyszukaj:

Archiwum:

Kalendarium:

Wrzesień
2018
PnWtŚrCzPtSoNd
-----
1
2
3
-------