2
Sie

Bytomski sznyt – zabawa fotograficzna

Tagi:
Dodano: 2017-08-02 Autor: zz

Stowarzyszenie Piękna Strona Miasta zaprasza na zabawę fotograficzną z wykorzystaniem nieszablonowych szablonów. O co dokładnie chodzi: jakie szablony, dlaczego foto-zabawa, co mają z tym wszystkim wspólnego ubrania w stylu retro?

Bytom to miasto o bogatej historii - o tym chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Tym razem jedno z bytomskich stowarzyszeń postanowiło przyjrzeć się bliżej tradycjom krawieckim związanym z miastem. O marce odzieżowej Bytom pewnie każdy słyszał, jednak już w okresie międzywojennym w Bytomiu istniało wiele znanych pracowni krawieckich, które przyciągały zamożną klientelę - nawet z samego Berlina.

Akcja fotograficzna „Wykrój z historii - ubierz swoją przestrzeń w retro styl” jest częścią większego projektu. Szablony, które stanowią punkt wyjścia do zabawy można zdobyć w mini konkursach wiedzy o Bytomiu i modzie, które będą publikowane na facebookowym profilu stowarzyszenia Piękna Strona Miasta. Najlepsze prace będą nagrodzone.
 
Zdjęcia można publikować na Instagramie (oznaczone #bytomskisznyt ) oraz @pieknastronamiasta lub przysyłać mailem na adres: konkurs@pieknastronamiasta.pl. Konkurs trwa do 31 sierpnia 2017.

Więcej szczegółów na stronie stowarzyszenia.


Komentarze:

Twoja ocena:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Wyszukaj:

Archiwum:

  • Lipiec (1)
  • Sierpień (0)
  • Wrzesień (0)
  • Październik (0)
  • Listopad (0)
  • Grudzień (0)

Kalendarium: