4
Sie

Kino plenerowe

Tagi:
Dodano: 2017-07-14 Autor: zz

W piątkowe wieczory, od 4 sierpnia do 15 września w Parku Miejskim będzie można usłyszeć salwy śmiechy. Wszystko to za sprawą komedii, które będzie można obejrzeć pod gołym niebem.
Bilety w cenie 1 zł będzie można nabyć przed seansem w Amfiteatrze.KINO  PLENEROWE  2017

Amfiteatr - Park miejski im. Franciszka Kachla w Bytomiu4 sierpnia 2017 godz. 21.15

Praktykant” –  komedia USA, 2015; reż.: Nancy Meyers; obsada: Robert De Niro, Anne Hathaway, Rene Russo; czas trwania: 121 minut.


Robert De Niro wcielił się w rolę Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia i zatrudnia się jako stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie. Jej założycielką i głównodowodzącą jest ambitna Jules Ostin. Podczas nieuchronnego zderzenia pokoleń, obydwoje odkrywają wartość przyjaźni.  11 sierpnia 2017 godz. 21.15

Lolo” – komedia Francja, 2015; reż.: Julie Delpy; obsada: Julie Delpy, Dany Boon, Vincent Lacoste; czas trwania: 99 minut.


Wioletta jest po czterdziestce i właśnie przeżywa drugą młodość, spędzając wakacje życia na południu Francji u boku nowego partnera. Kłopoty zaczynają się, gdy zakochana para wraca razem do Paryża. Tam następuje brutalne zderzenie z rzeczywistością, a dokładnie z zaborczym, nastoletnim synem Wioletty, który zrobi wszystko, by zniechęcić kochanka matki i pozbyć się go raz na zawsze.

 

18 sierpnia 2017 godz. 21.15

Wpadka” –  komedia W. Brytania, 2001; reż.: John McKay; obsada: Andie MacDowell, Imelda Staunton, Anna Chancellor, Bill Paterson; czas trwania: 115 minut.


Słodko-gorzka opowieść o trzech kobietach po czterdziestce, które nie straciły nadziei na znalezienie mężczyzny swojego życia.

 

25 sierpnia 2017 godz. 21.15

„Umowa” –  komedia USA/Kanada, 2008; reż.: Steven Schachter; obsada: William H. Macy, Meg Ryan, LL Cool J; czas trwania: 95 minut.


Życie Charliego Bernsa powoli zmierza do katastrofy. Kiedyś był świetnie prosperującym producentem filmowym, ale od czasu kiedy jego film zdobył Oskara, minęły długie lata i nie były to lata wypełnione sukcesami... Obecnie Charlie rozważa opcję skoku z okna, który zakończy jego doczesną mordęgę. Na szczęście w ostatniej chwili pojawia się jego młody siostrzeniec, który nie tylko zapobiega tragedii, ale też udaje mu się namówić Charliego do realizacji wspólnego projektu. Wszystko idzie dobrze, aż do chwili, kiedy gwiazdor, występujący w roli głównej, zostaje porwany.

 

1 września 2017 godz. 20.45

Małżeńskie porachunki” –  komedia kryminalna Dania, 2017; reż.: Ole Bornedal; obsada: Nicolas Bro, Ulrich Thomsen, Marcin Dorociński, Mia Lyhne; czas trwania: 90 minut.

 

Dwóch mężczyzn tkwiących w nieszczęśliwych małżeństwach upija się i zatrudnia płatnego mordercę, aby ten wziął na celownik ich żony.


8 września 2017 godz. 20.45

Miłość po francusku” –  komedia romantyczna Francja, 2014; reż.: David Moreau; obsada: Virginie Efira, Pierre Niney, Gilles Cohen, Amélie Glenn; czas trwania: 89 minut.

 

Urocza i skrząca się dowcipem komedia o zakazanych owocach, które w Paryżu smakują najlepiej.

 

15 września 2017 godz. 20.45

Magiczne lato” –  komedia obyczajowa USA, 2012; reż.: Rob Reiner; obsada: Morgan Freeman, Virginia Madsen, Madeline Carroll, Emma Fuhrmann; czas trwania: 105 minut.


Poruszający się na wózku autor westernów, Monte Wildhorn, przeżywa kryzys twórczy. Brak natchnienia, nadmierna skłonność do kieliszka, ogólne poczucie bezsensu - to wszystko zabija jego pasję pisarską i radość życia. W nadziei na zmianę Monte przenosi się do malowniczego prowincjonalnego miasteczka Belle Isle. Tam poznaje samotną matkę i jej trzy córki. Rodzi się przyjaźń, która może zdziałać cuda.


Komentarze:

Twoja ocena:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Wyszukaj:

Archiwum:

  • Lipiec (1)
  • Sierpień (0)
  • Wrzesień (0)
  • Październik (0)
  • Listopad (0)
  • Grudzień (0)

Kalendarium: