1
Cze

Dzień Dziecka z Operą Śląską

Tagi:
Dodano: 2017-05-05 Autor: zz

Z okazji Dnia Dziecka Opera Śląska przygotowała dla swych najmłodszych widzów niezwykły prezent – wyjątkowe spotkania z trzema  barwnymi spektaklami – „Zaczarowanym balem”, „Kotem w butach” i „Królewną Śnieżką”.

1 czerwca (o godz.11.00 oraz ponownie o godzinie 17.00) dzieci będą mogły zobaczyć musical „Zaczarowany bal” – znakomite widowisko muzyczne i  spektakl, którego fabuła dzieje się w teatrze, gdzie w atmosferze grozy i humoru toczy się akcja o sensacyjnej intrydze Bohaterowie - osoby realne oraz osoby ze świata fantastyki współtworzą barwne, pełne ruchu i zmian widowisko. Na scenie postacie z najbardziej popularnych baśni - Śnieżka, Kopciuszek, Czerwony Kapturek, Jaś i Małgosia, Dziewczynka z zapałkami, Kot w butach, Smok, Czarownice - kogo tu zresztą nie ma?... „Zaczarowany bal”  to sceny w stylu rewii, piosenki-hity i wielki finał w rytmie rocka z udziałem publiczności.

W piątek - 2 czerwcaOpera zaprasza na malowniczy spektakl baletowy o „Królewnie Śnieżce  i krasnoludkach”, w którym poprzez muzykę i taniec opowiedziana zostanie jedna z najpiękniejszych baśniowych historii, wzruszająca i pobudzająca wyobraźnię małego i dużego widza.

Trzeciego dnia teatralnej podróży (w niedzielę, 4 czerwca o godz. 17.00) wybierzemy się na wędrówkę z „Kotem w butach” i razem z nim przeżywać będziemy niezwykłe przygody – spotkamy nietuzinkowych bohaterów – Myszkę Miki, Szewczyka, Koziołka Matołka, Sherlocka Holmes’a i wielu innych.


Informacje i rezerwacje: kasa biletowa Opery Śląskiej: 32 396 6 81 5, 396 6 8 77

Ceny biletów: ulgowy – 20 zł, normalny – 25 zł (spektakle o godz. 11.00)

 40, 30 zł – normalny, 30, 20 zł – ulgowy (spektakle o godz. 17.00).


Komentarze:

Twoja ocena:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Wyszukaj:

Archiwum:

  • Lipiec (0)
  • Sierpień (0)
  • Wrzesień (0)
  • Październik (0)
  • Listopad (0)
  • Grudzień (0)

Kalendarium: