9
Cze

Szpilki kontra bruk

Tagi:
Dodano: 2018-06-07 Autor: vv

Rozpoczęcie wydarzenia: 2018-06-09 | Zakończenie wydarzenia: 2018-06-09

Piękna Strona Miasta, bytomska organizacja pozarządowa już po raz czwarty zaprasza do rywalizacji na szpilkach - tym razem na  bruku otaczającym monumentalną Elektrociepłownię Szombierki. Tegoroczna edycja imprezy będzie częścią Industriady, która odbywa się pod hasłem Industria jest kobietą. To idealna okazja, do zorganizowania biegu w szpilkach właśnie w tym miejscu i w tym czasie.

Tradycyjnie już, zapraszamy do rywalizacji w kilku kategoriach, na dystansie 50 metrów: szpilka niska, wysoka, męska, oraz sztafeta. Podczas gdy rodzice będą biec po zwycięstwo, ich pociechy będą mogły wziąć udział w niezwykłych zabawach i niespodziankach przygotowanych przez  Niepubliczne Przedszkole TIKA.


Dla zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a na wszystkich uczestników niezapomniane wrażenia.

IV edycji szpilkowego biegu będzie towarzyszyć powstanie niezwykłego muralu. Uczestnicy będą mogli obejrzeć jak na murze otaczającym elektrociepłownię powstaje mural dedykowany patronce tego miejsca, Joannie Gryzik von Schomberg-Godulla. To właśnie jej dobry, niezwykle inspirujący duch jest tu obecny od ponad stu lat.

Zapisy odbędą się na miejscu. Biuro zawodów będzie działać w dniu imprezy to jest 9 czerwca od godz. 11:30 do 12:30.

Komentarze:

Twoja ocena:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Wyszukaj:

Archiwum:

Kalendarium:

Wrzesień
2018
PnWtŚrCzPtSoNd
-----
1
2
3
-------