22
Cze

XIX Festiwal Sztuki Wysokiej „To sztuka! być kobietą...”

Tagi:
Dodano: 2018-05-21 Autor: xx

Rozpoczęcie wydarzenia: 2018-06-22 | Zakończenie wydarzenia: 2018-06-22

Zapraszamy do wzięcia udziału w XIX Festiwalu Sztuki Wysokiej 2018 pt.„To sztuka! być kobietą...”, który odbędzie się w piątek, 22 czerwca roku o godzinie 19.00.

Wystawa będzie miała miejsce tradycyjnie w Galerii „Stalowe Anioły” w Bytomiu, sąsiadującym z Galerią podwórku oraz na ul. Jainty łączącej pl. Kościuszki z Rynkiem, a towarzyszyć jej będą koncerty, spektakl taneczny oraz tradycyjne puszczanie w niebo balonów z marzeniami.

 

Celem Festiwalu jest połączenie sztuki, ludzi i miejsca, ukazanie sztuki jako jednej z podstawowych wartości w życiu człowieka, uwrażliwienie odbiorcy na różne formy artystycznego wyrazu. Festiwal w założeniu organizatorów ma być świętem oraz okazją do spotkania artystów kilku pokoleń, zbliżając postawy twórcze mistrzów, studentów i miłośników sztuki.

Jak w poprzednich latach w ramach Festiwalu odbędzie się konkurs dla młodych twórców. Zachęcamy do zgłoszenia (szczegóły w regulaminie [pdf: 2.92 MB] ). Prace można zgłaszać do dnia 10 czerwca 2018 roku na adres: festiwal.sztuki.wysokiej@o2.plstaloweanioly@o2.pl

Komentarze:

Twoja ocena:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Wyszukaj:

Archiwum:

Kalendarium:

Wrzesień
2018
PnWtŚrCzPtSoNd
-----
1
2
3
-------