1
Cze

„Fantazja” w Teatrze Rozbark

Tagi:
Dodano: 2018-05-17 Autor: vv

Rozpoczęcie wydarzenia: 2018-06-01 | Zakończenie wydarzenia: 2018-06-02

Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark zaprasza na kolejną premierę Integry. Po raz pierwszy spektakl Integry realizowany jest dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

„Fantazja” będzie opowiadać o wyjątkowej wiosce o nazwie "Piosenkowo". Mieszkają w niej owady, zwierzęta i wszyscy mają tylko jedno marzenie. Jakie? Wystąpić na scenie! Aktorzy Teatru Integra zabiorą nas w niezapomnianą podróż muzycznym autobusem prosto do Piosenkowa, opowiedzą o jej mieszkańcach, zaśpiewają kołysanki. Spektakl inspirowany jest znanymi piosenkami dla dzieci, takimi jak "Koła autobusu kręcą się", "Laleczka z saskiej porcelany" czy "Mucha w mucholocie". Teatr Integra zaprasza widzów do współtworzenia scenicznego świata i wspólnej zabawy, aby razem przełamać stereotypy związane z niepełnosprawnością i stworzyć przestrzeń wzajemnej akceptacji. A wszystko to w atmosferze świetnej zabawy i znanej muzyki.

 
INTEGRA to grupa taneczno-ruchowa działająca przy Teatrze ROZBARK od 2014 roku, której celem jest przełamywanie barier dotyczących szeroko pojętej niepełnosprawności. Na swoim koncie ma już trzy prezentacje, które cieszyły się dużym uznaniem widzów. Ideą, która nam towarzyszy jest integracja między osobami pełno- i niepełnosprawnymi. Wierzymy, że chęć do działania, wyrażania siebie poprzez teatr i taniec jest tą siłą, która może połączyć ludzi i wykrzesać z nich to, co najlepsze. INTEGRA jest przestrzenią dla ludzi i między ludźmi, jest ich azylem i strefą wolności.

1 czerwca, godz. 18:00 - PREMIERA
2 czerwca, godz. 17:00

Bilety: 30 zł (normalny), 20 zł (ulgowy) – PREMIERA
20 zł (normalny), 10 zł (ulgowy) – 2 czerwca

Teatr Rozbark, ul. Kilara 29

Komentarze:

Twoja ocena:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Wyszukaj:

Archiwum:

Kalendarium:

Wrzesień
2018
PnWtŚrCzPtSoNd
-----
1
2
3
-------