21
Cze

Dni Bytomia

Tagi:
Dodano: 2018-05-14 Autor: xx

Rozpoczęcie wydarzenia: 2018-06-21 | Zakończenie wydarzenia: 2018-06-24

Ewelina Lisowska, Krzysztof Zalewski i Mrozu to niektóre z nazwisk gwiazd, które wystąpią od 21 do 24 czerwca podczas tegorocznych Dni Bytomia.

Wielkie świętowanie rozpocznie się w czwartek, 21 czerwca na plenerowej scenie w Parku Miejskim, gdzie odbędzie się tradycyjna Noc Świętojańska. Już po raz kolejny bytomianie będą celebrować najkrótszą noc w roku puszczając wianki na wodzie i bawiąc się w rytm muzyki. Tego wieczoru na scenie zobaczymy związanego ze śląską sceną muzyczną Jacka Silskiego, Orkiestrę Męską oraz rockowo-folkową grupę Castle Dreams, której towarzyszyć będą tancerze ognia.

W piątek, 22 czerwca na scenie amfiteatru zaprezentują swoje talenty młodzi artyści szlifujący swoje zdolności sceniczne podczas zajęć w bytomskich domach kultury. W dalszej części programu wystąpi bytomska grupa KSW 4 Blues oraz The Postman, czyli Beatlesi z Polkowic. Gwiazdą wieczoru będzie Ewelina Lisowska, wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, której popularność przyniosły takie przeboje jak „Nieodporny rozum” czy „W stronę słońca”.

Wyjatkowow zapowiada się sobotnia /23 czerwca/. Na placu Sobieskiego zobaczymy występy bytomskich kapel, a gwoździem programu będzie zespół Red Lips.

Podczas finału imprez, w niedzielę, 24 czerwca wystąpi  Krzysztof Zalewski i Mrozu.


Komentarze:

Twoja ocena:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Wyszukaj:

Archiwum:

Kalendarium: