3
Cze

Paweł Domagała Akustycznie - finał Kwiatów na kamieniach

Tagi:
Dodano: 2018-04-26 Autor: xx

Rozpoczęcie wydarzenia: 2018-06-03 | Zakończenie wydarzenia: 2018-06-03

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą pasją Pawła jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się artystycznie również na tym polu.

„Opowiem Ci o mnie” to długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały. Bardzo intymny, osobisty, niepozbawiony jednak świeżych popowych melodii. O brzmienie i aranżacje zadbał Łukasz Borowiecki, jest on również współautorem muzyki. Domagała śpiewa o miłości, wierze, przebaczeniu, spokoju wewnętrznym - nie jest to jednak piosenka aktorska. Można tu odnaleźć dźwięki pokrewne twórczości Johna Mayera, Dave Matthews Band czy Mamford and Sons.

Album “Opowiem Ci o mnie” ukazał się jesienią 2016 i spotkał się z dużym zainteresowaniem publiczności, uzyskując status Złotej Płyty. 
 

Koncert odbędzie się w ramach finału XXVII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej „Kwiaty na kamieniach”. Bezpośrednio przed koncertem zaprezentują się laureaci konkursu, po czym nastąpi wręczenie nagród. Na zakończenie Finału – koncert Pawła Domagały. 

Paweł Domagała - wokal, gitary
Łukasz Borowiecki – kontrabas

 

3 czerwca 2018, niedziela, godz. 18:00

Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK
ul. Wojciecha Kilara 29

Bilety: 60 zł (do nabycia w kasie BeCeKu)

 

Komentarze:

Twoja ocena:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Wyszukaj:

Archiwum:

Kalendarium:

Wrzesień
2018
PnWtŚrCzPtSoNd
-----
1
2
3
-------