18
Sty

Cykl Kobiecy Bytom w BCK. Film „I tak cię kocham”

Tagi:
Dodano: 2018-01-11 Autor: vv

Rozpoczęcie wydarzenia: 2018-01-18 | Zakończenie wydarzenia: 2018-01-18

UWAGA! Tym razem Bytomskie Centrum Kultury zaprasza na specjalny seans filmowy TYLKO dla Pań! Przed filmem liczne atrakcje: prelekcje,  poczęstunek i upominki.

Główną atrakcją wieczoru będzie występ finalisty „Mam Talent”.  Łukasz Świrk, bo o nim tu mowa,  jest znany jako Człowiek Flaga. To polski wspinacz, zdobywca Pucharu Świata 2011 we wspinaczce sportowej na czas, czterokrotny zdobywca Pucharu Polski we wspinaczce na czas, dwukrotny Mistrz Polski we wspinaczce na czas. Drogie Panie, możliwość zobaczenia Łukasza w akcji to nie lada gratka.   

"I tak cię kocham" to film uznany za „jedną z najzabawniejszych komedii romantycznych dekady” (Variety), był odkryciem festiwalu Sundance, zdobył nagrodę publiczności na MFF w Locarno. Ta historia wydarzyła się naprawdę: mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie spotkał przypadkiem nowoczesną dziewczynę, która miała dosyć związków. I choć dzieliło ich prawie wszystko, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze i udowodnić, że nigdy nie należy tracić nadziei.

„I tak cię kocham” – komedia romantyczna USA, 2017, reż.: Michael Showalter
Obsada: Kumail Nanjiani, Zoe Kazan, Holly Hunter, Ray Romano. Czas trwania: 120 min. 

 

BCK, Plac Karin Stanek 1

18 stycznia, godz. 18:00

Bilet: 15 zł

 

Komentarze:

Twoja ocena:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Wyszukaj:

Archiwum:

Kalendarium: