25
Sty

Kabaret „Smile” - To się nadaje do Kabaretu

Tagi:
Dodano: 2018-01-03 Autor: vv

Rozpoczęcie wydarzenia: 2018-01-25 | Zakończenie wydarzenia: 2018-01-25

W nowym programie Kabaretu Smile powraca m.in. wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin.  Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu Smile. Oprócz tego, zobaczymy mieszankę codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które będą bawić każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi i puenty stworzą wybuchową reakcję.

Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – „to się nadaje do kabaretu!”.

Chcesz się dobrze bawić? - przyjdź na spektakl „na żywo”.

Kabaret Smile wywodzący się z Lublina tworzą trzej panowie: Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski oraz Paweł Szwajgier. Swoimi skeczami bawią widzów od wielu lat a w swoim dorobku artystycznym posiadają mnóstwo nagród, w tym wiele od publiczności. Skecze i piosenki Kabaretu Smile odnoszą się głównie do absurdów życia codziennego. Dzięki wykreowaniu charakterystycznych postaci tworzą przezabawne historie, które z łatwością zapadają widzom w pamięć. Piosenki autorstwa Kabaretu Smile są niezaprzeczalnie bezkonkurencyjne. Artyści podczas występów na żywo wchodzą w interakcje z publicznością, dlatego każdy ich występ jest szczególny, wyjątkowy i niepowtarzalny. Kto raz obejrzy występ Kabaretu Smile - nie będzie mógł doczekać się kolejnego spotkania.BCK, Plac Karin Stanek 1

25 stycznia 2018, godz. 20:30

Bilet: od 60 do 80 złotych

 

Komentarze:

Twoja ocena:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Wyszukaj:

Archiwum:

Kalendarium: